bRljOTiNa SvAšTiĆ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

bRljOTiNa SvAšTiĆ


 
HomePortalGalleryLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Ona je boginja, andjeo sto zemljom hoda..... xD

Go down 
+4
[JelenChika]
[MirjanChika]
Nebojsha
^^Jovana^^
8 posters
AuthorMessage
^^Jovana^^

^^Jovana^^


Number of posts : 32
Age : 32
Ëîêàöè¼à : Indjija
Koliko volim da posecujem ovaj forum? :
Ona je boginja, andjeo sto zemljom hoda..... xD Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Ona je boginja, andjeo sto zemljom hoda..... xD Right_bar_bleue

Registration date : 2008-07-07

Ona je boginja, andjeo sto zemljom hoda..... xD Empty
PostSubject: Ona je boginja, andjeo sto zemljom hoda..... xD   Ona je boginja, andjeo sto zemljom hoda..... xD Icon_minitimeSun Jul 13, 2008 3:48 pm

Caos svima. I ja da se predstavim.... Zovem se Jovana, '92 godiste sam, iz Indjije. Idem u Gimnaziju Mad Ne volim puno da pricam o sebi, tako da pitajte sta vas zanima... Previse se druzim sa Mirjanom i Jelenom... pocele su da me hvataju njihove lude bubice tongue Very Happy tongue
Back to top Go down
Nebojsha

Nebojsha


Number of posts : 22
Koliko volim da posecujem ovaj forum? :
Ona je boginja, andjeo sto zemljom hoda..... xD Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ona je boginja, andjeo sto zemljom hoda..... xD Right_bar_bleue

Registration date : 2008-07-10

Ona je boginja, andjeo sto zemljom hoda..... xD Empty
PostSubject: Re: Ona je boginja, andjeo sto zemljom hoda..... xD   Ona je boginja, andjeo sto zemljom hoda..... xD Icon_minitimeSun Jul 13, 2008 3:57 pm

Cao ao Jovana kisssssssss


Samo me zanima de si nasla da stavis ovu boju slova ces da ocoravim ! ? hehehe
Back to top Go down
[MirjanChika]
Admin
[MirjanChika]


Number of posts : 535
Age : 30
Koliko volim da posecujem ovaj forum? :
Ona je boginja, andjeo sto zemljom hoda..... xD Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Ona je boginja, andjeo sto zemljom hoda..... xD Right_bar_bleue

Registration date : 2008-06-25

Ona je boginja, andjeo sto zemljom hoda..... xD Empty
PostSubject: Re: Ona je boginja, andjeo sto zemljom hoda..... xD   Ona je boginja, andjeo sto zemljom hoda..... xD Icon_minitimeSun Jul 13, 2008 5:35 pm

omg... cije lude bubice sreco Very Happy ... naravno da se druzis sa nama kada smo mi ql Very Happy

kao car, boziji dar, sa izvora bistra voda, ona je boginja, andjeo sto zemljom hoda... jovana ljubav moja, jovana radost moja, jovana ljubav moja , jovana, radost moja Very Happy
Back to top Go down
https://brljotinasvastic.forumotion.com
[JelenChika]
Admin
[JelenChika]


Number of posts : 74
Age : 31
Ëîêàöè¼à : Indjija
Koliko volim da posecujem ovaj forum? :
Ona je boginja, andjeo sto zemljom hoda..... xD Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Ona je boginja, andjeo sto zemljom hoda..... xD Right_bar_bleue

Registration date : 2008-06-26

Ona je boginja, andjeo sto zemljom hoda..... xD Empty
PostSubject: Re: Ona je boginja, andjeo sto zemljom hoda..... xD   Ona je boginja, andjeo sto zemljom hoda..... xD Icon_minitimeSun Jul 13, 2008 5:59 pm

Uf to je nasha mafija Cool ... Opasni smo... Msm, sh`a reci afro .... muahaha
Back to top Go down
https://brljotinasvastic.forumotion.com
Alexandra

Alexandra


Number of posts : 124
Koliko volim da posecujem ovaj forum? :
Ona je boginja, andjeo sto zemljom hoda..... xD Left_bar_bleue99 / 10099 / 100Ona je boginja, andjeo sto zemljom hoda..... xD Right_bar_bleue

Registration date : 2008-06-29

Ona je boginja, andjeo sto zemljom hoda..... xD Empty
PostSubject: Re: Ona je boginja, andjeo sto zemljom hoda..... xD   Ona je boginja, andjeo sto zemljom hoda..... xD Icon_minitimeSun Jul 13, 2008 8:47 pm

PoZz!!! And WelComE!
Back to top Go down
Jecika

Jecika


Number of posts : 182
Koliko volim da posecujem ovaj forum? :
Ona je boginja, andjeo sto zemljom hoda..... xD Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Ona je boginja, andjeo sto zemljom hoda..... xD Right_bar_bleue

Registration date : 2008-07-04

Ona je boginja, andjeo sto zemljom hoda..... xD Empty
PostSubject: Re: Ona je boginja, andjeo sto zemljom hoda..... xD   Ona je boginja, andjeo sto zemljom hoda..... xD Icon_minitimeMon Jul 14, 2008 12:40 am

Welcome Very Happy
Back to top Go down
b-Co

b-Co


Number of posts : 125
Age : 35
Koliko volim da posecujem ovaj forum? :
Ona je boginja, andjeo sto zemljom hoda..... xD Left_bar_bleue99 / 10099 / 100Ona je boginja, andjeo sto zemljom hoda..... xD Right_bar_bleue

Registration date : 2008-07-03

Ona je boginja, andjeo sto zemljom hoda..... xD Empty
PostSubject: Re: Ona je boginja, andjeo sto zemljom hoda..... xD   Ona je boginja, andjeo sto zemljom hoda..... xD Icon_minitimeMon Jul 14, 2008 12:52 am

Alexandra wrote:
PoZz!!! And WelComE!
Back to top Go down
^^Jovana^^

^^Jovana^^


Number of posts : 32
Age : 32
Ëîêàöè¼à : Indjija
Koliko volim da posecujem ovaj forum? :
Ona je boginja, andjeo sto zemljom hoda..... xD Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Ona je boginja, andjeo sto zemljom hoda..... xD Right_bar_bleue

Registration date : 2008-07-07

Ona je boginja, andjeo sto zemljom hoda..... xD Empty
PostSubject: Re: Ona je boginja, andjeo sto zemljom hoda..... xD   Ona je boginja, andjeo sto zemljom hoda..... xD Icon_minitimeMon Jul 14, 2008 10:59 am

PoZz i vama Smile
Back to top Go down
vanja

vanja


Number of posts : 96
Koliko volim da posecujem ovaj forum? :
Ona je boginja, andjeo sto zemljom hoda..... xD Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Ona je boginja, andjeo sto zemljom hoda..... xD Right_bar_bleue

Registration date : 2008-07-09

Ona je boginja, andjeo sto zemljom hoda..... xD Empty
PostSubject: Re: Ona je boginja, andjeo sto zemljom hoda..... xD   Ona je boginja, andjeo sto zemljom hoda..... xD Icon_minitimeMon Jul 14, 2008 1:48 pm

b-Co wrote:
Alexandra wrote:
PoZz!!! And WelComE!
Back to top Go down
Sponsored content





Ona je boginja, andjeo sto zemljom hoda..... xD Empty
PostSubject: Re: Ona je boginja, andjeo sto zemljom hoda..... xD   Ona je boginja, andjeo sto zemljom hoda..... xD Icon_minitime

Back to top Go down
 
Ona je boginja, andjeo sto zemljom hoda..... xD
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
bRljOTiNa SvAšTiĆ :: DOBRO DOŠLI :: Predstavljanje-
Jump to: