bRljOTiNa SvAšTiĆ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

bRljOTiNa SvAšTiĆ


 
HomePortalGalleryLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 jednostavno ne jednostavna

Go down 
+2
^^Jovana^^
+Sandra+
6 posters
AuthorMessage
+Sandra+

+Sandra+


Number of posts : 42
Age : 31
Koliko volim da posecujem ovaj forum? :
jednostavno ne jednostavna Left_bar_bleue0 / 1000 / 100jednostavno ne jednostavna Right_bar_bleue

Registration date : 2008-07-12

jednostavno ne jednostavna Empty
PostSubject: jednostavno ne jednostavna   jednostavno ne jednostavna Icon_minitimeSun Jul 13, 2008 5:12 pm

Zdravo Very Happy
Ja sam Aleksandra imam 15ipo godina, zivim u Indjiji ...upisala sam gimnaziju i sad se maXimalno odmaram jer u srednjoj shkoli mora da se uchi xD

Ja sam pesimisticna, ozbiljna, misaona, ambiciozna, nesigurna, stidljiva osoba
umem da kontrolisem osecanja..... tongue
jos sam i materijalista Cool
itd.

Slusam rock, hard rock, thrash, heavy, alternative, nu, gothic, symphonic, black metal srce

Volim druzenje, zajebanciju, pivo, MUZIKU i to jos da je pojacam jako, da sviram, da filozofiram, da lepim postere, da plivam, volim da igram, pevam(mada sam za to antitalenat), voznju brodom, brzinu, visinu, strane jezike: engleski, francuski, nemacki, finski....filmove, gitaru, klavir, youtube, moreeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, da crtam iiiii jos dosta toga

Ne volim dvolicnost, laz, crno vino, GRAND(mrzim), folirante, kad se decko koji ima 15,16, 17 god. ponasa ko da ide u peti razred, napaljene klinke, hranu, rastanke,,,,

jel ovo dovoljno?haha


ziveli
Back to top Go down
^^Jovana^^

^^Jovana^^


Number of posts : 32
Age : 32
Ëîêàöè¼à : Indjija
Koliko volim da posecujem ovaj forum? :
jednostavno ne jednostavna Left_bar_bleue100 / 100100 / 100jednostavno ne jednostavna Right_bar_bleue

Registration date : 2008-07-07

jednostavno ne jednostavna Empty
PostSubject: Re: jednostavno ne jednostavna   jednostavno ne jednostavna Icon_minitimeSun Jul 13, 2008 5:30 pm

caos
i ja idem u gimnaziju i bas nisam srecna zbog toga....
Back to top Go down
[MirjanChika]
Admin
[MirjanChika]


Number of posts : 535
Age : 30
Koliko volim da posecujem ovaj forum? :
jednostavno ne jednostavna Left_bar_bleue100 / 100100 / 100jednostavno ne jednostavna Right_bar_bleue

Registration date : 2008-06-25

jednostavno ne jednostavna Empty
PostSubject: Re: jednostavno ne jednostavna   jednostavno ne jednostavna Icon_minitimeSun Jul 13, 2008 5:36 pm

mislim da je bilo dovoljno, citala sam 15 minuta Very Happy
pa, dobro nam dosla Very Happy
Back to top Go down
https://brljotinasvastic.forumotion.com
+Sandra+

+Sandra+


Number of posts : 42
Age : 31
Koliko volim da posecujem ovaj forum? :
jednostavno ne jednostavna Left_bar_bleue0 / 1000 / 100jednostavno ne jednostavna Right_bar_bleue

Registration date : 2008-07-12

jednostavno ne jednostavna Empty
PostSubject: Re: jednostavno ne jednostavna   jednostavno ne jednostavna Icon_minitimeSun Jul 13, 2008 5:46 pm

Jovana koji smer ides?
hvala Mirjana Very Happy
Back to top Go down
Alexandra

Alexandra


Number of posts : 124
Koliko volim da posecujem ovaj forum? :
jednostavno ne jednostavna Left_bar_bleue99 / 10099 / 100jednostavno ne jednostavna Right_bar_bleue

Registration date : 2008-06-29

jednostavno ne jednostavna Empty
PostSubject: Re: jednostavno ne jednostavna   jednostavno ne jednostavna Icon_minitimeSun Jul 13, 2008 8:49 pm

Čaos Sandra!! Koji si smer upisala???
Back to top Go down
+Sandra+

+Sandra+


Number of posts : 42
Age : 31
Koliko volim da posecujem ovaj forum? :
jednostavno ne jednostavna Left_bar_bleue0 / 1000 / 100jednostavno ne jednostavna Right_bar_bleue

Registration date : 2008-07-12

jednostavno ne jednostavna Empty
PostSubject: Re: jednostavno ne jednostavna   jednostavno ne jednostavna Icon_minitimeSun Jul 13, 2008 9:14 pm

pozz
drustveno jezicki smer
Back to top Go down
Jecika

Jecika


Number of posts : 182
Koliko volim da posecujem ovaj forum? :
jednostavno ne jednostavna Left_bar_bleue100 / 100100 / 100jednostavno ne jednostavna Right_bar_bleue

Registration date : 2008-07-04

jednostavno ne jednostavna Empty
PostSubject: Re: jednostavno ne jednostavna   jednostavno ne jednostavna Icon_minitimeMon Jul 14, 2008 12:45 am

Welcome Very Happy
Back to top Go down
^^Jovana^^

^^Jovana^^


Number of posts : 32
Age : 32
Ëîêàöè¼à : Indjija
Koliko volim da posecujem ovaj forum? :
jednostavno ne jednostavna Left_bar_bleue100 / 100100 / 100jednostavno ne jednostavna Right_bar_bleue

Registration date : 2008-07-07

jednostavno ne jednostavna Empty
PostSubject: Re: jednostavno ne jednostavna   jednostavno ne jednostavna Icon_minitimeMon Jul 14, 2008 11:02 am

prirodno - matematicki ( bolji su profesori)
Back to top Go down
vanja

vanja


Number of posts : 96
Koliko volim da posecujem ovaj forum? :
jednostavno ne jednostavna Left_bar_bleue100 / 100100 / 100jednostavno ne jednostavna Right_bar_bleue

Registration date : 2008-07-09

jednostavno ne jednostavna Empty
PostSubject: Re: jednostavno ne jednostavna   jednostavno ne jednostavna Icon_minitimeMon Jul 14, 2008 1:56 pm

WELCOME
Back to top Go down
Sponsored content





jednostavno ne jednostavna Empty
PostSubject: Re: jednostavno ne jednostavna   jednostavno ne jednostavna Icon_minitime

Back to top Go down
 
jednostavno ne jednostavna
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
bRljOTiNa SvAšTiĆ :: DOBRO DOŠLI :: Predstavljanje-
Jump to: