bRljOTiNa SvAšTiĆ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

bRljOTiNa SvAšTiĆ


 
HomePortalGalleryLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Al diablo con los guapos

Go down 
3 posters
AuthorMessage
dejana_93_nole&ana

dejana_93_nole&ana


Number of posts : 4
Age : 30
Koliko volim da posecujem ovaj forum? :
Al diablo con los guapos Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Al diablo con los guapos Right_bar_bleue

Registration date : 2008-07-10

Al diablo con los guapos Empty
PostSubject: Al diablo con los guapos   Al diablo con los guapos Icon_minitimeFri Aug 01, 2008 12:52 pm

Al diablo con los guapos 5as0o0


AL DIABLO CON LOS GUAPOS (Dođavola sa lepotanima)
Godina proizvodnje: 2007/2008
Zemlja proizvodnje : Meksiko
Producentska kuća : Televisa
Producent : Angeli Nesma
Žanr : Komedija/Drama
Epizoda : 175
Trajanje epizode : 35.min-60.min
Protagonisti : Allison Lozz , Eugenio Siller i Laura Flores
Specijalni gost : Michelle Vieth

Milagros je siroče. Otvorena je, buntovna i nikoga ne zarezuje, ali zna da bude i slatka. Želi što i svaka normalna devojka. Voli fudbal i dobro igra, toliko dobro su je u konventu gde je odrasla prozvali "Miligol". U 18-toj godini mora da napusti konvent i nalazi posao kao družbenica Regine Belmonte, matrijarha bogate porodice. Regini odmah postaje simpatična ta vesela devojka, ali ostatak porodice ne podnosi njenu otvorenu prirodu i necivilizovane manire. Reginin unuk Alehandro je tipični bogati mladić koji izbegava obaveze i navikao je da žene padaju na njegov šarm. Zaintrigirala ga je Milagros koja misli da je on nepodnošljivi dripac, ali su njena otvorenost i poštenje ipak osvojili njegovo srce. Mnogo se svađaju i stalno raspravljaju i malo po malo se zaljube jedno u drugo. Međutim, Milagros odbija da prihvati svoja osećanja, jer Alehandra bije glas ženskaroša, a ona se plaši da ne bude ostavljena kao njezina majka... Osim toga, Alehandro je već veren sa Andreom.

GLUMCI:

Allisson Lozz: Milagros
y
César Évora: Constancio
Laura Flores: Luciana
Alicia Rodríguez: Regina
Eugenio Siller: Alejandro
Luz María Jerez: Milena
Alfonso Iturralde: Eugenio


Invitada Especial:
Maribel Guardia

Primeros Actores:
Marco Muñoz: Damián
Dacia González: Madre Superiora
José Luis Cordero “Pocholo”: Horacio
Sheyla: Sor Cachete
Carlos Cobos: Padre Manuel
Thania Vázquez: Andrea
Con:
Miguel Pizarro como: Braulio
Y
En el personaje de Socorro: Leticia Perdigón
Actuaciones Estelares:
Michelle Ramaglia: Lina
Altair Jarabo: Valeria
Georgina Salgado: Gloria
Andrés Zuno: Hugo
Rafael León de los Cobos: Bobby
Ricardo Margaleff: Rocky
Y
Margarta Magaña como: Karla




Ovde vam je opis cele serije, serija je veoma gledana i jako mi se sviđa..Emituje se na Tv Pink u termiru od 18:35
P.S. - Mirjana nadam se da ti nesmeta što sam otvorila temu, jer znam da voliš ovu seriju..


Last edited by dejana_93_nole&an on Thu Aug 07, 2008 3:27 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
dejana_93_nole&ana

dejana_93_nole&ana


Number of posts : 4
Age : 30
Koliko volim da posecujem ovaj forum? :
Al diablo con los guapos Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Al diablo con los guapos Right_bar_bleue

Registration date : 2008-07-10

Al diablo con los guapos Empty
PostSubject: Re: Al diablo con los guapos   Al diablo con los guapos Icon_minitimeFri Aug 01, 2008 12:56 pm

Al diablo con los guapos F_6m_c10
Back to top Go down
[MirjanChika]
Admin
[MirjanChika]


Number of posts : 535
Age : 30
Koliko volim da posecujem ovaj forum? :
Al diablo con los guapos Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Al diablo con los guapos Right_bar_bleue

Registration date : 2008-06-25

Al diablo con los guapos Empty
PostSubject: Re: Al diablo con los guapos   Al diablo con los guapos Icon_minitimeFri Aug 01, 2008 1:23 pm

hehe ja volim da pogledam ovu seriju, smesna je i simpaticna za sada, mada ce posle biti dosta tuzno Sad
Back to top Go down
https://brljotinasvastic.forumotion.com
dejana_93_nole&ana

dejana_93_nole&ana


Number of posts : 4
Age : 30
Koliko volim da posecujem ovaj forum? :
Al diablo con los guapos Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Al diablo con los guapos Right_bar_bleue

Registration date : 2008-07-10

Al diablo con los guapos Empty
PostSubject: Re: Al diablo con los guapos   Al diablo con los guapos Icon_minitimeFri Aug 01, 2008 1:26 pm

[MirjanChika] wrote:
hehe ja volim da pogledam ovu seriju, smesna je i simpaticna za sada, mada ce posle biti dosta tuzno Sad

Hehe, pa znas zato sto sam ti ja rekla Very Happy , salim se...A serija ko i svaka druga..jedva čekam one epizode o kojim sam ti sinoć pričala biće extraaaa
Back to top Go down
**Little Angel**

**Little Angel**


Number of posts : 84
Age : 29
Koliko volim da posecujem ovaj forum? :
Al diablo con los guapos Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Al diablo con los guapos Right_bar_bleue

Registration date : 2008-07-21

Al diablo con los guapos Empty
PostSubject: Re: Al diablo con los guapos   Al diablo con los guapos Icon_minitimeWed Aug 06, 2008 5:05 pm

Na kom programu se prikazuje?
Back to top Go down
[MirjanChika]
Admin
[MirjanChika]


Number of posts : 535
Age : 30
Koliko volim da posecujem ovaj forum? :
Al diablo con los guapos Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Al diablo con los guapos Right_bar_bleue

Registration date : 2008-06-25

Al diablo con los guapos Empty
PostSubject: Re: Al diablo con los guapos   Al diablo con los guapos Icon_minitimeWed Aug 06, 2008 6:09 pm

na pinku (napisano je gore ) Very Happy
Back to top Go down
https://brljotinasvastic.forumotion.com
Sponsored content





Al diablo con los guapos Empty
PostSubject: Re: Al diablo con los guapos   Al diablo con los guapos Icon_minitime

Back to top Go down
 
Al diablo con los guapos
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
bRljOTiNa SvAšTiĆ :: Zabava :: Serije-
Jump to: