bRljOTiNa SvAšTiĆ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

bRljOTiNa SvAšTiĆ


 
HomePortalGalleryLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Milorad Cavic :D :D

Go down 
2 posters
AuthorMessage
[MirjanChika]
Admin
[MirjanChika]


Number of posts : 535
Age : 30
Koliko volim da posecujem ovaj forum? :
Milorad Cavic :D :D Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Milorad Cavic :D :D Right_bar_bleue

Registration date : 2008-06-25

Milorad Cavic :D :D Empty
PostSubject: Milorad Cavic :D :D   Milorad Cavic :D :D Icon_minitimeSun Jun 29, 2008 10:08 pm

Milorad Cavic :D :D 774b8e8521074 Milorad Cavic :D :D 5fa0d08521076 Milorad Cavic :D :D D3c71f8521079 Milorad Cavic :D :D D910828521081 Milorad Cavic :D :D 5effc58521083 Milorad Cavic :D :D 8d9cba8521086 Milorad Cavic :D :D 3845c38521087
Back to top Go down
https://brljotinasvastic.forumotion.com
[MirjanChika]
Admin
[MirjanChika]


Number of posts : 535
Age : 30
Koliko volim da posecujem ovaj forum? :
Milorad Cavic :D :D Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Milorad Cavic :D :D Right_bar_bleue

Registration date : 2008-06-25

Milorad Cavic :D :D Empty
PostSubject: Re: Milorad Cavic :D :D   Milorad Cavic :D :D Icon_minitimeThu Jul 24, 2008 9:09 pm

NE KAJEM SE ZBOG MAJICE

Najbolji srpski plivač, četiri meseca pošto je na EP u Ajndhovenu diskvalifikovan zbog nošenja majice sa natpisom „Kosovo je Srbija", kaže da se i dalje ne kaje zbog tog gesta



Omiljen u Srpskoj... Milorad Čavić tokom posete Trebinju


Najbolji srpski plivač Milorad Čavić tvrdi da se ne kaje što je na EP u Holandiji, pre nekoliko meseci, nosio majicu sa natpisom „Kosovo je Srbija", zbog kog je diskvalifikovan. Čavić, koji je ovih dana boravio u Trebinju, na poziv plivačkog kluba „Leotar", tvrdi da ne oseća grižu savesti zbog svog postupka, koji ga je onemogućio da, posle rekorda i zlatne medalje na 50 metara delfin, ponovi isti rezultat i u disciplini na 100 metara.

- U Ajndhovenu sam bio u najboljoj formi i spreman za velike rezultate, što sam, uostalom, i ostvario. Ono što sam uradio, uradio sam, i nemam grižu savesti zbog toga - rekao je Čavić.

On je dodao da je zadovoljan dosadašnjim delom priprema za Olimpijske igre i istakao da ga rezultati na mitinzima obavezuju da osvoji medalju u Pekingu.

- U veoma dobroj sam formi i dosadašnji rezultati me obavezuju da se himna Srbije svira i u Pekingu. Poslednji rezultati na Otvorenom prvenstvu Hrvatske, održanom pre nekoliko dana u Dubrovniku, gde sam oborio državni rekord Srbije na 100 metara delfin, dobar su znak i odličan rezultat, kada je ova faza priprema u pitanju - kaže Čavić,

Srpski plivač je najavio da će u Pekingu, pored svojih disciplina u kojima je osvajao najsjajnija odličja, 100 i 50 metara leptir, plivati i kraul.

- U kraulu ne očekujem neki veliki uspeh, ali bio bih zadovoljan ako uspem da popravim svoje najbolje vreme u toj disciplini - tvrdi Čavić.

Evropski rekorder je najavio da će i naredne godine doći u Trebinje i u bazenu, u kom treniraju trebinjski plivači, obaviti deo priprema.

- Prvi put sam bio u Trebinju i grad mi se izuzetno dopada. Žao mi je što nisam imao više vremena da ga malo bolje upoznam. Dolazim i dogodine, ali na pripreme. Plivački klub „Leotar" ima dosta potencijala, ali je veoma bitno da se izgradi i zatvoreni bazen - kaže Čavić.

Na olimpijski bazen „Banje" u Trebinju Čavić je stigao sa reprezentativcem Trinidada i Tobaga Džonom Bovenom, a prigodan prijem povodom njihovog dolaska organizovao je načelnik trebinjske opštine Dobroslav Ćuk.
Back to top Go down
https://brljotinasvastic.forumotion.com
Jecika

Jecika


Number of posts : 182
Koliko volim da posecujem ovaj forum? :
Milorad Cavic :D :D Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Milorad Cavic :D :D Right_bar_bleue

Registration date : 2008-07-04

Milorad Cavic :D :D Empty
PostSubject: Re: Milorad Cavic :D :D   Milorad Cavic :D :D Icon_minitimeFri Jul 25, 2008 12:47 am

Bravo Cavo legendo...
I ne treba da se kajes tri
Back to top Go down
[MirjanChika]
Admin
[MirjanChika]


Number of posts : 535
Age : 30
Koliko volim da posecujem ovaj forum? :
Milorad Cavic :D :D Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Milorad Cavic :D :D Right_bar_bleue

Registration date : 2008-06-25

Milorad Cavic :D :D Empty
PostSubject: Re: Milorad Cavic :D :D   Milorad Cavic :D :D Icon_minitimeFri Jul 25, 2008 2:22 pm

slazem se...
mada mu je to sto je obukao tu majicu donelo mnogo teskoca Very Happy Very Happy
ali on je srbin do koske Razz Very Happy!!!
Back to top Go down
https://brljotinasvastic.forumotion.com
Sponsored content





Milorad Cavic :D :D Empty
PostSubject: Re: Milorad Cavic :D :D   Milorad Cavic :D :D Icon_minitime

Back to top Go down
 
Milorad Cavic :D :D
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
bRljOTiNa SvAšTiĆ :: Sport :: Plivanje i vaterpolo-
Jump to: