bRljOTiNa SvAšTiĆ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

bRljOTiNa SvAšTiĆ


 
HomePortalGalleryLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Spanske ili americke serije?

Go down 
+14
**Little Angel**
Millanche
Jeca
*Kaia*
ena '95
b-Co
Lord Rade
vanja
giovanni
~Anchy~
Nina
Alexandra
Jecika
[MirjanChika]
18 posters

Spanske ili americke?
 spanske serije
 americke serije
View results
AuthorMessage
[MirjanChika]
Admin
[MirjanChika]


Number of posts : 535
Age : 30
Koliko volim da posecujem ovaj forum? :
Spanske ili americke serije? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Spanske ili americke serije? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-06-25

Spanske ili americke serije? Empty
PostSubject: Spanske ili americke serije?   Spanske ili americke serije? Icon_minitimeFri Jul 04, 2008 5:59 pm

da li ste vise za spanske ili americke serije?
zasto?
Back to top Go down
https://brljotinasvastic.forumotion.com
Jecika

Jecika


Number of posts : 182
Koliko volim da posecujem ovaj forum? :
Spanske ili americke serije? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Spanske ili americke serije? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-07-04

Spanske ili americke serije? Empty
PostSubject: Re: Spanske ili americke serije?   Spanske ili americke serije? Icon_minitimeFri Jul 04, 2008 6:14 pm

ja sam glasala za americke
e sad mnogo su bolje...nisu one sapunice...mnogo su zanimljivije i realnije...a i uzbudljivije
spanske sam gledala jedno vreme non-stop ali sad su sve na isti fazon
klasicna smaracina...mada moram da priznam da pogledam po koju epizodu
i to uglavnom zbog nekog dobrog tipa lol!
mada bila sam navucena na onu pravu spansku seriju KORAK NAPRED...mnogo je dobra
mada su je vec reprizirali 3-4 puta a vidim da ide opet repriza pa mi smor da gledam opet...
a vise nije ni aktuelna a ni zanimljiva
eto ja oplela po ovoj tastaturi,pa nikako da prestanem lol!
Back to top Go down
Alexandra

Alexandra


Number of posts : 124
Koliko volim da posecujem ovaj forum? :
Spanske ili americke serije? Left_bar_bleue99 / 10099 / 100Spanske ili americke serije? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-06-29

Spanske ili americke serije? Empty
PostSubject: Re: Spanske ili americke serije?   Spanske ili americke serije? Icon_minitimeSun Jul 06, 2008 3:36 pm

Pa ima i dobrih španskih, ali i dobrih američkih serija... Dakle i španske i američke serije ...
Back to top Go down
[MirjanChika]
Admin
[MirjanChika]


Number of posts : 535
Age : 30
Koliko volim da posecujem ovaj forum? :
Spanske ili americke serije? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Spanske ili americke serije? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-06-25

Spanske ili americke serije? Empty
PostSubject: Re: Spanske ili americke serije?   Spanske ili americke serije? Icon_minitimeSun Jul 06, 2008 3:37 pm

ali alexandra za sta si glasala, ne moze i za jedno i za drugo Very Happy
Back to top Go down
https://brljotinasvastic.forumotion.com
Alexandra

Alexandra


Number of posts : 124
Koliko volim da posecujem ovaj forum? :
Spanske ili americke serije? Left_bar_bleue99 / 10099 / 100Spanske ili americke serije? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-06-29

Spanske ili americke serije? Empty
PostSubject: Re: Spanske ili americke serije?   Spanske ili americke serije? Icon_minitimeSun Jul 06, 2008 6:38 pm

Ae, ok .... Glasam za američke serije, jer mi je trenutno omiljena američka 7th heaven Very Happy
Back to top Go down
Nina

Nina


Number of posts : 158
Age : 33
Ëîêàöè¼à : Camp Nou:)
Koliko volim da posecujem ovaj forum? :
Spanske ili americke serije? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Spanske ili americke serije? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-07-06

Spanske ili americke serije? Empty
PostSubject: Re: Spanske ili americke serije?   Spanske ili americke serije? Icon_minitimeSun Jul 06, 2008 7:52 pm

Jedina shpanska serija koju obozawam je Korak Napred...A one mexichke sapunice ne gledam osim Rebelde koja mi je ipak malo bolja jer je teen serija...
Od americhkih wolim Tree Hill,pre sam gledala Puna Kuca,Princ iz Bel-Aira,Pod istim krowom...
Vesele sedamdesete je isto zakon,Sedmo nebo je dobra...Tako da su mi americke puno bolje...Ima wishe humora i zabawe a i ne smaraju.... Very Happy
Back to top Go down
~Anchy~

~Anchy~


Number of posts : 53
Age : 28
Koliko volim da posecujem ovaj forum? :
Spanske ili americke serije? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Spanske ili americke serije? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-07-06

Spanske ili americke serije? Empty
PostSubject: Re: Spanske ili americke serije?   Spanske ili americke serije? Icon_minitimeSun Jul 06, 2008 10:12 pm

glasala sam za spanske,zato sto obozavam korak napred i seranove..........a americke serije su mi extra,pogotovo komedije....
Back to top Go down
giovanni

giovanni


Number of posts : 162
Age : 30
Ëîêàöè¼à : Indjija
Koliko volim da posecujem ovaj forum? :
Spanske ili americke serije? Left_bar_bleue95 / 10095 / 100Spanske ili americke serije? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-07-04

Spanske ili americke serije? Empty
PostSubject: Re: Spanske ili americke serije?   Spanske ili americke serije? Icon_minitimeMon Jul 07, 2008 4:10 pm

Volim americke serije posebno Bekstvo iz Zatvora a spanske ne gledam
Back to top Go down
vanja

vanja


Number of posts : 96
Koliko volim da posecujem ovaj forum? :
Spanske ili americke serije? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Spanske ili americke serije? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-07-09

Spanske ili americke serije? Empty
PostSubject: Re: Spanske ili americke serije?   Spanske ili americke serije? Icon_minitimeWed Jul 09, 2008 1:12 am

i ja...
Back to top Go down
Lord Rade

Lord Rade


Number of posts : 31
Age : 30
Ëîêàöè¼à : Kurčedin
Koliko volim da posecujem ovaj forum? :
Spanske ili americke serije? Left_bar_bleue99 / 10099 / 100Spanske ili americke serije? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-07-09

Spanske ili americke serije? Empty
PostSubject: Re: Spanske ili americke serije?   Spanske ili americke serije? Icon_minitimeThu Jul 10, 2008 12:52 pm

Ma uopšte nikad nisam ni gledao ni neću gledati španske serije. Užasno su repetativne i dosadne (Čast izuzecima). Mad

Što se tiče američkih moram da priznam ovih dana ima boljih. Surprised

Najbolja serija, a možda i jedina koju sam, ću gledati jeste Prison Break iliti Bekstvo iz zatvora. Very Happy
Back to top Go down
https://brljotinasvastic.forumotion.com/index.htm
b-Co

b-Co


Number of posts : 125
Age : 35
Koliko volim da posecujem ovaj forum? :
Spanske ili americke serije? Left_bar_bleue99 / 10099 / 100Spanske ili americke serije? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-07-03

Spanske ili americke serije? Empty
PostSubject: Re: Spanske ili americke serije?   Spanske ili americke serije? Icon_minitimeThu Jul 10, 2008 1:07 pm

giovanni wrote:
Volim americke serije posebno Bekstvo iz Zatvora a spanske ne gledam
Back to top Go down
ena '95

ena '95


Number of posts : 23
Koliko volim da posecujem ovaj forum? :
Spanske ili americke serije? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Spanske ili americke serije? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-07-07

Spanske ili americke serije? Empty
PostSubject: Re: Spanske ili americke serije?   Spanske ili americke serije? Icon_minitimeThu Jul 10, 2008 2:09 pm

giovanni wrote:
Volim americke serije posebno Bekstvo iz Zatvora a spanske ne gledam
Back to top Go down
*Kaia*

*Kaia*


Number of posts : 48
Koliko volim da posecujem ovaj forum? :
Spanske ili americke serije? Left_bar_bleue98 / 10098 / 100Spanske ili americke serije? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-07-10

Spanske ili americke serije? Empty
PostSubject: Re: Spanske ili americke serije?   Spanske ili americke serije? Icon_minitimeFri Jul 11, 2008 2:12 am

Shpanske!!! swe ali SWE gledam!
Back to top Go down
Jeca

Jeca


Number of posts : 99
Age : 31
Ëîêàöè¼à : BG-JA
Koliko volim da posecujem ovaj forum? :
Spanske ili americke serije? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Spanske ili americke serije? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-07-14

Spanske ili americke serije? Empty
PostSubject: Re: Spanske ili americke serije?   Spanske ili americke serije? Icon_minitimeWed Jul 16, 2008 2:02 pm

Glasala sam za Americke,ali i spanske gledam.(doduse samo dve Korak Napred i Oluju,vise od toga bi me valjda smorilo) Very Happy
Back to top Go down
Millanche

Millanche


Number of posts : 61
Koliko volim da posecujem ovaj forum? :
Spanske ili americke serije? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Spanske ili americke serije? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-07-16

Spanske ili americke serije? Empty
PostSubject: Re: Spanske ili americke serije?   Spanske ili americke serije? Icon_minitimeWed Jul 16, 2008 5:42 pm

Americke naravno!
Back to top Go down
**Little Angel**

**Little Angel**


Number of posts : 84
Age : 29
Koliko volim da posecujem ovaj forum? :
Spanske ili americke serije? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Spanske ili americke serije? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-07-21

Spanske ili americke serije? Empty
PostSubject: Re: Spanske ili americke serije?   Spanske ili americke serije? Icon_minitimeTue Jul 22, 2008 6:14 pm

Glasala sam za americhke,zato sto gledam dosta americkih serija,a od spanskih gledam korak napred,floriencienta,rebelde way,i ponekad rebelde.
Back to top Go down
laura93

laura93


Number of posts : 44
Koliko volim da posecujem ovaj forum? :
Spanske ili americke serije? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Spanske ili americke serije? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-07-16

Spanske ili americke serije? Empty
PostSubject: Re: Spanske ili americke serije?   Spanske ili americke serije? Icon_minitimeFri Jul 25, 2008 12:08 am

Glasala za americke, jer spanske ne gledam Very Happy:D:D:D
Back to top Go down
ivanazivi

ivanazivi


Number of posts : 24
Age : 30
Koliko volim da posecujem ovaj forum? :
Spanske ili americke serije? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Spanske ili americke serije? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-07-23

Spanske ili americke serije? Empty
PostSubject: Re: Spanske ili americke serije?   Spanske ili americke serije? Icon_minitimeFri Jul 25, 2008 9:58 pm

Americke. Spanske smorile jer su sve na isti fazon!
Back to top Go down
dejana_93_nole&ana

dejana_93_nole&ana


Number of posts : 4
Age : 30
Koliko volim da posecujem ovaj forum? :
Spanske ili americke serije? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Spanske ili americke serije? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-07-10

Spanske ili americke serije? Empty
PostSubject: Re: Spanske ili americke serije?   Spanske ili americke serije? Icon_minitimeFri Aug 01, 2008 12:43 pm

Španske naravno...Pogotovo ''Prokleta lepota'', zna moja seka Mirjana (admin ovog 4uma)pusa za nju srce
Back to top Go down
jaca95

jaca95


Number of posts : 3
Age : 28
Koliko volim da posecujem ovaj forum? :
Spanske ili americke serije? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Spanske ili americke serije? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-08-11

Spanske ili americke serije? Empty
PostSubject: Re: Spanske ili americke serije?   Spanske ili americke serije? Icon_minitimeMon Aug 11, 2008 2:30 pm

ja sam glasala za spanske jer ih i gledam dok americke samo poneku epizodu i to kada nema nista da se gleda ili kada brat gleda pa mi neda da prebacim!
Back to top Go down
Sponsored content





Spanske ili americke serije? Empty
PostSubject: Re: Spanske ili americke serije?   Spanske ili americke serije? Icon_minitime

Back to top Go down
 
Spanske ili americke serije?
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
bRljOTiNa SvAšTiĆ :: Zabava :: Serije-
Jump to: