bRljOTiNa SvAšTiĆ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

bRljOTiNa SvAšTiĆ


 
HomePortalGalleryLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Da li vam se svidja novi izgled zvanicnog sajta novaka djokovica?

Go down 
+3
Alexandra
Jecika
[MirjanChika]
7 posters

Da li vam se svidja novi izgled zvanicnog sajta novaka djokovica?
 da
 ne
View results
AuthorMessage
[MirjanChika]
Admin
[MirjanChika]


Number of posts : 535
Age : 30
Koliko volim da posecujem ovaj forum? :
Da li vam se svidja novi izgled zvanicnog sajta novaka djokovica? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Da li vam se svidja novi izgled zvanicnog sajta novaka djokovica? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-06-25

Da li vam se svidja novi izgled zvanicnog sajta novaka djokovica? Empty
PostSubject: Da li vam se svidja novi izgled zvanicnog sajta novaka djokovica?   Da li vam se svidja novi izgled zvanicnog sajta novaka djokovica? Icon_minitimeTue Jul 08, 2008 1:26 am

evo adrese za one koji ga ne posecuju http://www.novak-djokovic.com/
da li vam je bolji od starog izgleda ako ste upuceni kakav je stari izgled bio, a ako niste, opsti utisak ...


Last edited by [MirjanChika] on Tue Jul 08, 2008 1:27 am; edited 1 time in total (Reason for editing : zaboravila sam da dodam anketu :D)
Back to top Go down
https://brljotinasvastic.forumotion.com
Jecika

Jecika


Number of posts : 182
Koliko volim da posecujem ovaj forum? :
Da li vam se svidja novi izgled zvanicnog sajta novaka djokovica? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Da li vam se svidja novi izgled zvanicnog sajta novaka djokovica? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-07-04

Da li vam se svidja novi izgled zvanicnog sajta novaka djokovica? Empty
PostSubject: Re: Da li vam se svidja novi izgled zvanicnog sajta novaka djokovica?   Da li vam se svidja novi izgled zvanicnog sajta novaka djokovica? Icon_minitimeTue Jul 08, 2008 10:11 pm

eh ja sam bila par puta na sajtu ali ne u skorije vreme tako da se ne secam kako je izgledao pre
ali cim je novi izgled znaci da ima novih stvari i da je bolje uradjen
Back to top Go down
Alexandra

Alexandra


Number of posts : 124
Koliko volim da posecujem ovaj forum? :
Da li vam se svidja novi izgled zvanicnog sajta novaka djokovica? Left_bar_bleue99 / 10099 / 100Da li vam se svidja novi izgled zvanicnog sajta novaka djokovica? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-06-29

Da li vam se svidja novi izgled zvanicnog sajta novaka djokovica? Empty
PostSubject: Re: Da li vam se svidja novi izgled zvanicnog sajta novaka djokovica?   Da li vam se svidja novi izgled zvanicnog sajta novaka djokovica? Icon_minitimeTue Jul 08, 2008 11:11 pm

Svidja mi se novi izgled Noletovog zvaničnog sajta... Baš je cool...
Back to top Go down
[MirjanChika]
Admin
[MirjanChika]


Number of posts : 535
Age : 30
Koliko volim da posecujem ovaj forum? :
Da li vam se svidja novi izgled zvanicnog sajta novaka djokovica? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Da li vam se svidja novi izgled zvanicnog sajta novaka djokovica? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-06-25

Da li vam se svidja novi izgled zvanicnog sajta novaka djokovica? Empty
PostSubject: Re: Da li vam se svidja novi izgled zvanicnog sajta novaka djokovica?   Da li vam se svidja novi izgled zvanicnog sajta novaka djokovica? Icon_minitimeTue Jul 08, 2008 11:22 pm

svidja mi se sto je u fazonu crvena plava i bela SRBIJA Very Happy


Last edited by [MirjanChika] on Wed Jul 09, 2008 1:07 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
https://brljotinasvastic.forumotion.com
vanja

vanja


Number of posts : 96
Koliko volim da posecujem ovaj forum? :
Da li vam se svidja novi izgled zvanicnog sajta novaka djokovica? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Da li vam se svidja novi izgled zvanicnog sajta novaka djokovica? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-07-09

Da li vam se svidja novi izgled zvanicnog sajta novaka djokovica? Empty
PostSubject: Re: Da li vam se svidja novi izgled zvanicnog sajta novaka djokovica?   Da li vam se svidja novi izgled zvanicnog sajta novaka djokovica? Icon_minitimeWed Jul 09, 2008 1:00 am

svidja mi se...
Back to top Go down
Jeca

Jeca


Number of posts : 99
Age : 31
Ëîêàöè¼à : BG-JA
Koliko volim da posecujem ovaj forum? :
Da li vam se svidja novi izgled zvanicnog sajta novaka djokovica? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Da li vam se svidja novi izgled zvanicnog sajta novaka djokovica? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-07-14

Da li vam se svidja novi izgled zvanicnog sajta novaka djokovica? Empty
PostSubject: Re: Da li vam se svidja novi izgled zvanicnog sajta novaka djokovica?   Da li vam se svidja novi izgled zvanicnog sajta novaka djokovica? Icon_minitimeWed Jul 16, 2008 1:42 pm

[MirjanChika] wrote:
svidja mi se sto je u fazonu crvena plava i bela SRBIJA Very Happy
Back to top Go down
Sladja

Sladja


Number of posts : 18
Koliko volim da posecujem ovaj forum? :
Da li vam se svidja novi izgled zvanicnog sajta novaka djokovica? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Da li vam se svidja novi izgled zvanicnog sajta novaka djokovica? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-07-12

Da li vam se svidja novi izgled zvanicnog sajta novaka djokovica? Empty
PostSubject: Re: Da li vam se svidja novi izgled zvanicnog sajta novaka djokovica?   Da li vam se svidja novi izgled zvanicnog sajta novaka djokovica? Icon_minitimeWed Jul 16, 2008 1:46 pm

vanja wrote:
svidja mi se...
Back to top Go down
Jovana94

Jovana94


Number of posts : 51
Age : 29
Koliko volim da posecujem ovaj forum? :
Da li vam se svidja novi izgled zvanicnog sajta novaka djokovica? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Da li vam se svidja novi izgled zvanicnog sajta novaka djokovica? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-07-11

Da li vam se svidja novi izgled zvanicnog sajta novaka djokovica? Empty
PostSubject: Re: Da li vam se svidja novi izgled zvanicnog sajta novaka djokovica?   Da li vam se svidja novi izgled zvanicnog sajta novaka djokovica? Icon_minitimeSat Jul 26, 2008 2:44 am

eee a novi crni izgled??? meni je baš extra!!!!
Back to top Go down
[MirjanChika]
Admin
[MirjanChika]


Number of posts : 535
Age : 30
Koliko volim da posecujem ovaj forum? :
Da li vam se svidja novi izgled zvanicnog sajta novaka djokovica? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Da li vam se svidja novi izgled zvanicnog sajta novaka djokovica? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-06-25

Da li vam se svidja novi izgled zvanicnog sajta novaka djokovica? Empty
PostSubject: Re: Da li vam se svidja novi izgled zvanicnog sajta novaka djokovica?   Da li vam se svidja novi izgled zvanicnog sajta novaka djokovica? Icon_minitimeSat Jul 26, 2008 2:49 am

neki fazon crno-belo...
meni kada otvorim dole je sve belo a gore crno...
nije lose...
Back to top Go down
https://brljotinasvastic.forumotion.com
Sponsored content





Da li vam se svidja novi izgled zvanicnog sajta novaka djokovica? Empty
PostSubject: Re: Da li vam se svidja novi izgled zvanicnog sajta novaka djokovica?   Da li vam se svidja novi izgled zvanicnog sajta novaka djokovica? Icon_minitime

Back to top Go down
 
Da li vam se svidja novi izgled zvanicnog sajta novaka djokovica?
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
bRljOTiNa SvAšTiĆ :: Sport :: Ankete-
Jump to: