bRljOTiNa SvAšTiĆ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

bRljOTiNa SvAšTiĆ


 
HomePortalGalleryLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 imate li vise drugarica ili drugova?

Go down 
+15
Sladja
Millanche
[JelenChika]
^^Jovana^^
Jovana94
b-Co
Gogili
Lord Rade
vanja
Jecika
~Anchy~
Nina
giovanni
Alexandra
[MirjanChika]
19 posters

Imate li vise drugarica ili drugova?
 drugarica
 drugova
View results
AuthorMessage
[MirjanChika]
Admin
[MirjanChika]


Number of posts : 535
Age : 30
Koliko volim da posecujem ovaj forum? :
imate li vise drugarica ili drugova? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100imate li vise drugarica ili drugova? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-06-25

imate li vise drugarica ili drugova? Empty
PostSubject: imate li vise drugarica ili drugova?   imate li vise drugarica ili drugova? Icon_minitimeSun Jun 29, 2008 3:19 pm

ja ipak glasam za drugarice...
imam ja i dosta drugova, ali drugarice su te kojima mogu sve da pricam i koje su uvek tu da mi pomognu Very Happy
Back to top Go down
https://brljotinasvastic.forumotion.com
Alexandra

Alexandra


Number of posts : 124
Koliko volim da posecujem ovaj forum? :
imate li vise drugarica ili drugova? Left_bar_bleue99 / 10099 / 100imate li vise drugarica ili drugova? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-06-29

imate li vise drugarica ili drugova? Empty
PostSubject: Re: imate li vise drugarica ili drugova?   imate li vise drugarica ili drugova? Icon_minitimeSun Jun 29, 2008 3:27 pm

[MirjanChika] wrote:
ja ipak glasam za drugarice...
imam ja i dosta drugova, ali drugarice su te kojima mogu sve da pricam i koje su uvek tu da mi pomognu Very Happy

Slažem se Very Happy
Back to top Go down
giovanni

giovanni


Number of posts : 162
Age : 30
Ëîêàöè¼à : Indjija
Koliko volim da posecujem ovaj forum? :
imate li vise drugarica ili drugova? Left_bar_bleue95 / 10095 / 100imate li vise drugarica ili drugova? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-07-04

imate li vise drugarica ili drugova? Empty
PostSubject: Re: imate li vise drugarica ili drugova?   imate li vise drugarica ili drugova? Icon_minitimeFri Jul 04, 2008 8:53 pm

drugova
Back to top Go down
Nina

Nina


Number of posts : 158
Age : 33
Ëîêàöè¼à : Camp Nou:)
Koliko volim da posecujem ovaj forum? :
imate li vise drugarica ili drugova? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100imate li vise drugarica ili drugova? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-07-06

imate li vise drugarica ili drugova? Empty
PostSubject: Re: imate li vise drugarica ili drugova?   imate li vise drugarica ili drugova? Icon_minitimeSun Jul 06, 2008 7:21 pm

Drugarica..Imam i dosta drugowa ali ipak drugarice su drugarice... Very Happy
Back to top Go down
~Anchy~

~Anchy~


Number of posts : 53
Age : 28
Koliko volim da posecujem ovaj forum? :
imate li vise drugarica ili drugova? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100imate li vise drugarica ili drugova? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-07-06

imate li vise drugarica ili drugova? Empty
PostSubject: Re: imate li vise drugarica ili drugova?   imate li vise drugarica ili drugova? Icon_minitimeSun Jul 06, 2008 9:55 pm

Nina wrote:
Drugarica..Imam i dosta drugowa ali ipak drugarice su drugarice... Very Happy
Back to top Go down
Jecika

Jecika


Number of posts : 182
Koliko volim da posecujem ovaj forum? :
imate li vise drugarica ili drugova? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100imate li vise drugarica ili drugova? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-07-04

imate li vise drugarica ili drugova? Empty
PostSubject: Re: imate li vise drugarica ili drugova?   imate li vise drugarica ili drugova? Icon_minitimeTue Jul 08, 2008 8:06 pm

i ja glasam za drugarice....
Back to top Go down
vanja

vanja


Number of posts : 96
Koliko volim da posecujem ovaj forum? :
imate li vise drugarica ili drugova? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100imate li vise drugarica ili drugova? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-07-09

imate li vise drugarica ili drugova? Empty
PostSubject: Re: imate li vise drugarica ili drugova?   imate li vise drugarica ili drugova? Icon_minitimeWed Jul 09, 2008 12:57 am

Jecika wrote:
i ja glasam za drugarice....
Back to top Go down
Lord Rade

Lord Rade


Number of posts : 31
Age : 30
Ëîêàöè¼à : Kurčedin
Koliko volim da posecujem ovaj forum? :
imate li vise drugarica ili drugova? Left_bar_bleue99 / 10099 / 100imate li vise drugarica ili drugova? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-07-09

imate li vise drugarica ili drugova? Empty
PostSubject: Re: imate li vise drugarica ili drugova?   imate li vise drugarica ili drugova? Icon_minitimeThu Jul 10, 2008 5:22 pm

Drugarica.

Suprotni pol ovlađuje.

Inače imam samo 1 pravog druga ako ćemo na tu temu.
Back to top Go down
https://brljotinasvastic.forumotion.com/index.htm
Gogili

Gogili


Number of posts : 15
Koliko volim da posecujem ovaj forum? :
imate li vise drugarica ili drugova? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100imate li vise drugarica ili drugova? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-07-08

imate li vise drugarica ili drugova? Empty
PostSubject: Re: imate li vise drugarica ili drugova?   imate li vise drugarica ili drugova? Icon_minitimeThu Jul 10, 2008 5:34 pm

Imam više drugarica,ali ni drugovi ne zaostaju-imam ih dosta.Glasaću za drugove,jer njima više verujem Very Happy
Back to top Go down
b-Co

b-Co


Number of posts : 125
Age : 35
Koliko volim da posecujem ovaj forum? :
imate li vise drugarica ili drugova? Left_bar_bleue99 / 10099 / 100imate li vise drugarica ili drugova? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-07-03

imate li vise drugarica ili drugova? Empty
PostSubject: Re: imate li vise drugarica ili drugova?   imate li vise drugarica ili drugova? Icon_minitimeThu Jul 10, 2008 5:51 pm

pa imam i ja vise drugarica nego drugova....ne znam kako ni sto ali tako je...imam samo 2 druga sa kojima sam ne razdvojan ali drugarica imam bar 10-ak sa kojima se cujem svaki dan i sa kojima idem na kafu...zato sam uvek u sukobu sa devojkom kojoj to naravno smeta....... Very Happy
Back to top Go down
[MirjanChika]
Admin
[MirjanChika]


Number of posts : 535
Age : 30
Koliko volim da posecujem ovaj forum? :
imate li vise drugarica ili drugova? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100imate li vise drugarica ili drugova? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-06-25

imate li vise drugarica ili drugova? Empty
PostSubject: Re: imate li vise drugarica ili drugova?   imate li vise drugarica ili drugova? Icon_minitimeSat Jul 12, 2008 12:18 am

drugarice : 9 glasova Very Happy
drugovi: 2 glasa
Back to top Go down
https://brljotinasvastic.forumotion.com
Jovana94

Jovana94


Number of posts : 51
Age : 29
Koliko volim da posecujem ovaj forum? :
imate li vise drugarica ili drugova? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100imate li vise drugarica ili drugova? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-07-11

imate li vise drugarica ili drugova? Empty
PostSubject: Re: imate li vise drugarica ili drugova?   imate li vise drugarica ili drugova? Icon_minitimeSat Jul 12, 2008 12:50 am

Ja imam više drugarica nego drugova ali u poslednje vreme imam dosta drugova Very Happy
Back to top Go down
^^Jovana^^

^^Jovana^^


Number of posts : 32
Age : 32
Ëîêàöè¼à : Indjija
Koliko volim da posecujem ovaj forum? :
imate li vise drugarica ili drugova? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100imate li vise drugarica ili drugova? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-07-07

imate li vise drugarica ili drugova? Empty
PostSubject: Re: imate li vise drugarica ili drugova?   imate li vise drugarica ili drugova? Icon_minitimeSun Jul 13, 2008 4:19 pm

imam vise drugarica....ali su drugovi bolji, ne tracaraju itd....
Back to top Go down
[JelenChika]
Admin
[JelenChika]


Number of posts : 74
Age : 31
Ëîêàöè¼à : Indjija
Koliko volim da posecujem ovaj forum? :
imate li vise drugarica ili drugova? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100imate li vise drugarica ili drugova? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-06-26

imate li vise drugarica ili drugova? Empty
PostSubject: Re: imate li vise drugarica ili drugova?   imate li vise drugarica ili drugova? Icon_minitimeSun Jul 13, 2008 6:45 pm

Ma kak`i... Mushkarci su gore trachare nego zene... Glasala sam za drugarice naravno Very Happy... Mada je dobro kad imash i dosta drugova...
Back to top Go down
https://brljotinasvastic.forumotion.com
Millanche

Millanche


Number of posts : 61
Koliko volim da posecujem ovaj forum? :
imate li vise drugarica ili drugova? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100imate li vise drugarica ili drugova? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-07-16

imate li vise drugarica ili drugova? Empty
PostSubject: Re: imate li vise drugarica ili drugova?   imate li vise drugarica ili drugova? Icon_minitimeWed Jul 16, 2008 5:28 pm

[JelenChika] wrote:
Ma kak`i... Mushkarci su gore trachare nego zene... Glasala sam za drugarice naravno Very Happy... Mada je dobro kad imash i dosta drugova...

Ovo je uvreda! Sad
Ja imam vise "drugarica" Laughing
Back to top Go down
Sladja

Sladja


Number of posts : 18
Koliko volim da posecujem ovaj forum? :
imate li vise drugarica ili drugova? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100imate li vise drugarica ili drugova? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-07-12

imate li vise drugarica ili drugova? Empty
PostSubject: Re: imate li vise drugarica ili drugova?   imate li vise drugarica ili drugova? Icon_minitimeSat Jul 19, 2008 12:04 am

[MirjanChika] wrote:
ja ipak glasam za drugarice...
imam ja i dosta drugova, ali drugarice su te kojima mogu sve da pricam i koje su uvek tu da mi pomognu Very Happy
Back to top Go down
Jeca

Jeca


Number of posts : 99
Age : 31
Ëîêàöè¼à : BG-JA
Koliko volim da posecujem ovaj forum? :
imate li vise drugarica ili drugova? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100imate li vise drugarica ili drugova? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-07-14

imate li vise drugarica ili drugova? Empty
PostSubject: Re: imate li vise drugarica ili drugova?   imate li vise drugarica ili drugova? Icon_minitimeSun Jul 20, 2008 9:30 pm

Imam vise drugarica,mada...Ni drugovi nisu za bacanje...xexexe
Back to top Go down
**Little Angel**

**Little Angel**


Number of posts : 84
Age : 29
Koliko volim da posecujem ovaj forum? :
imate li vise drugarica ili drugova? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100imate li vise drugarica ili drugova? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-07-21

imate li vise drugarica ili drugova? Empty
PostSubject: Re: imate li vise drugarica ili drugova?   imate li vise drugarica ili drugova? Icon_minitimeTue Jul 22, 2008 5:13 pm

[MirjanChika] wrote:
ja ipak glasam za drugarice...
imam ja i dosta drugova, ali drugarice su te kojima mogu sve da pricam i koje su uvek tu da mi pomognu Very Happy
Back to top Go down
Nebojsha

Nebojsha


Number of posts : 22
Koliko volim da posecujem ovaj forum? :
imate li vise drugarica ili drugova? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100imate li vise drugarica ili drugova? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-07-10

imate li vise drugarica ili drugova? Empty
PostSubject: Re: imate li vise drugarica ili drugova?   imate li vise drugarica ili drugova? Icon_minitimeWed Jul 23, 2008 9:34 pm

Imam vise drugova ali ne bih mogo da izdvojim jednog da je ono bas pravi drug da pomogne i saslusa kada treba ,
u sustini svako gleda da izvuce neku korist od tebe , zato oprez pre svega Smile
I mislim da drugarica bolje moze da pomogne i saslusa tj barem je tako kod mene .
Back to top Go down
laura93

laura93


Number of posts : 44
Koliko volim da posecujem ovaj forum? :
imate li vise drugarica ili drugova? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100imate li vise drugarica ili drugova? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-07-16

imate li vise drugarica ili drugova? Empty
PostSubject: Re: imate li vise drugarica ili drugova?   imate li vise drugarica ili drugova? Icon_minitimeThu Jul 24, 2008 5:24 pm

[MirjanChika] wrote:
ja ipak glasam za drugarice...
imam ja i dosta drugova, ali drugarice su te kojima mogu sve da pricam i koje su uvek tu da mi pomognu Very Happy
i ja isto..
Back to top Go down
Sponsored content





imate li vise drugarica ili drugova? Empty
PostSubject: Re: imate li vise drugarica ili drugova?   imate li vise drugarica ili drugova? Icon_minitime

Back to top Go down
 
imate li vise drugarica ili drugova?
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Na koje mesto bi ste prvo otisli da imate para???

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
bRljOTiNa SvAšTiĆ :: Prijateljstvo i ljubav :: Prijateljstvo-
Jump to: