bRljOTiNa SvAšTiĆ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

bRljOTiNa SvAšTiĆ


 
HomePortalGalleryLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Na koje mesto bi ste prvo otisli da imate para???

Go down 
+10
**Little Angel**
+Sandra+
*Kaia*
Lord Rade
vanja
Jecika
~Anchy~
giovanni
Nina
[MirjanChika]
14 posters
AuthorMessage
[MirjanChika]
Admin
[MirjanChika]


Number of posts : 535
Age : 30
Koliko volim da posecujem ovaj forum? :
Na koje mesto bi ste prvo otisli da imate para??? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Na koje mesto bi ste prvo otisli da imate para??? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-06-25

Na koje mesto bi ste prvo otisli da imate para??? Empty
PostSubject: Na koje mesto bi ste prvo otisli da imate para???   Na koje mesto bi ste prvo otisli da imate para??? Icon_minitimeTue Jul 08, 2008 2:39 am

uf, ja bih bez razmisljanja da imam dovoljno para otisla u rio de zeniro Very Happy
Back to top Go down
https://brljotinasvastic.forumotion.com
Nina

Nina


Number of posts : 158
Age : 33
Ëîêàöè¼à : Camp Nou:)
Koliko volim da posecujem ovaj forum? :
Na koje mesto bi ste prvo otisli da imate para??? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Na koje mesto bi ste prvo otisli da imate para??? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-07-06

Na koje mesto bi ste prvo otisli da imate para??? Empty
PostSubject: Re: Na koje mesto bi ste prvo otisli da imate para???   Na koje mesto bi ste prvo otisli da imate para??? Icon_minitimeTue Jul 08, 2008 11:46 am

Prwo Shpanija i Italija a zatim Braziiiiiil (Rio Very Happy ) pa onda swe ostalo.... Laughing
Back to top Go down
giovanni

giovanni


Number of posts : 162
Age : 30
Ëîêàöè¼à : Indjija
Koliko volim da posecujem ovaj forum? :
Na koje mesto bi ste prvo otisli da imate para??? Left_bar_bleue95 / 10095 / 100Na koje mesto bi ste prvo otisli da imate para??? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-07-04

Na koje mesto bi ste prvo otisli da imate para??? Empty
PostSubject: Re: Na koje mesto bi ste prvo otisli da imate para???   Na koje mesto bi ste prvo otisli da imate para??? Icon_minitimeTue Jul 08, 2008 11:49 am

uh...
Isao bih na put oko sveta Smile
Back to top Go down
~Anchy~

~Anchy~


Number of posts : 53
Age : 28
Koliko volim da posecujem ovaj forum? :
Na koje mesto bi ste prvo otisli da imate para??? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Na koje mesto bi ste prvo otisli da imate para??? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-07-06

Na koje mesto bi ste prvo otisli da imate para??? Empty
PostSubject: Re: Na koje mesto bi ste prvo otisli da imate para???   Na koje mesto bi ste prvo otisli da imate para??? Icon_minitimeTue Jul 08, 2008 1:29 pm

mislim da bi prvo otisla na majorku
Back to top Go down
Jecika

Jecika


Number of posts : 182
Koliko volim da posecujem ovaj forum? :
Na koje mesto bi ste prvo otisli da imate para??? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Na koje mesto bi ste prvo otisli da imate para??? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-07-04

Na koje mesto bi ste prvo otisli da imate para??? Empty
PostSubject: Re: Na koje mesto bi ste prvo otisli da imate para???   Na koje mesto bi ste prvo otisli da imate para??? Icon_minitimeTue Jul 08, 2008 10:16 pm

Ajoj bre gde sve ne bih isla....
prvo na put oko sveta,pa Madrid,Spanija,Pariz,Francuska,Brazil,Rio,Majorka,Moskva,Afrika...
ma isla bih svuda i svugde samo da mi neko plati lol!
Back to top Go down
vanja

vanja


Number of posts : 96
Koliko volim da posecujem ovaj forum? :
Na koje mesto bi ste prvo otisli da imate para??? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Na koje mesto bi ste prvo otisli da imate para??? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-07-09

Na koje mesto bi ste prvo otisli da imate para??? Empty
PostSubject: Re: Na koje mesto bi ste prvo otisli da imate para???   Na koje mesto bi ste prvo otisli da imate para??? Icon_minitimeWed Jul 09, 2008 1:11 am

otisla bih na put oko svijeta(sa Torresom)
Back to top Go down
Lord Rade

Lord Rade


Number of posts : 31
Age : 30
Ëîêàöè¼à : Kurčedin
Koliko volim da posecujem ovaj forum? :
Na koje mesto bi ste prvo otisli da imate para??? Left_bar_bleue99 / 10099 / 100Na koje mesto bi ste prvo otisli da imate para??? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-07-09

Na koje mesto bi ste prvo otisli da imate para??? Empty
PostSubject: Re: Na koje mesto bi ste prvo otisli da imate para???   Na koje mesto bi ste prvo otisli da imate para??? Icon_minitimeWed Jul 09, 2008 1:35 pm

GDE BI JA SVE IŠAO!

OTIŠAO BI NA MARS SAMO DA IZAĐEM ODAVDE

hmm, provo bi posetio neka tropska ostrva, najverovatnije negde u Meksičkom Zalivu sunny

MA TROŠIO BIH DOK GOD SU TO TUĐE PARE!
Back to top Go down
https://brljotinasvastic.forumotion.com/index.htm
*Kaia*

*Kaia*


Number of posts : 48
Koliko volim da posecujem ovaj forum? :
Na koje mesto bi ste prvo otisli da imate para??? Left_bar_bleue98 / 10098 / 100Na koje mesto bi ste prvo otisli da imate para??? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-07-10

Na koje mesto bi ste prvo otisli da imate para??? Empty
PostSubject: Re: Na koje mesto bi ste prvo otisli da imate para???   Na koje mesto bi ste prvo otisli da imate para??? Icon_minitimeFri Jul 11, 2008 1:42 am

Manacor,Mallorca (mada za to jedini problem viza)
Back to top Go down
[MirjanChika]
Admin
[MirjanChika]


Number of posts : 535
Age : 30
Koliko volim da posecujem ovaj forum? :
Na koje mesto bi ste prvo otisli da imate para??? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Na koje mesto bi ste prvo otisli da imate para??? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-06-25

Na koje mesto bi ste prvo otisli da imate para??? Empty
PostSubject: Re: Na koje mesto bi ste prvo otisli da imate para???   Na koje mesto bi ste prvo otisli da imate para??? Icon_minitimeFri Jul 11, 2008 1:43 am

ma ne brini , seti se imas para Very Happy
to se sa malo novca lako sredjuje Very Happy
Back to top Go down
https://brljotinasvastic.forumotion.com
*Kaia*

*Kaia*


Number of posts : 48
Koliko volim da posecujem ovaj forum? :
Na koje mesto bi ste prvo otisli da imate para??? Left_bar_bleue98 / 10098 / 100Na koje mesto bi ste prvo otisli da imate para??? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-07-10

Na koje mesto bi ste prvo otisli da imate para??? Empty
PostSubject: Re: Na koje mesto bi ste prvo otisli da imate para???   Na koje mesto bi ste prvo otisli da imate para??? Icon_minitimeFri Jul 11, 2008 1:45 am

ma ta wiza ubi bwe!
Back to top Go down
+Sandra+

+Sandra+


Number of posts : 42
Age : 31
Koliko volim da posecujem ovaj forum? :
Na koje mesto bi ste prvo otisli da imate para??? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Na koje mesto bi ste prvo otisli da imate para??? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-07-12

Na koje mesto bi ste prvo otisli da imate para??? Empty
PostSubject: Re: Na koje mesto bi ste prvo otisli da imate para???   Na koje mesto bi ste prvo otisli da imate para??? Icon_minitimeSun Jul 13, 2008 6:02 pm

meni trebaju pare samo za sladoled i pice
ostalo bi platili keva i cale...
samo je problem sto oni nemaju vremena za putovanje....Sad
a volela bih da idem u Francusku
Back to top Go down
[MirjanChika]
Admin
[MirjanChika]


Number of posts : 535
Age : 30
Koliko volim da posecujem ovaj forum? :
Na koje mesto bi ste prvo otisli da imate para??? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Na koje mesto bi ste prvo otisli da imate para??? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-06-25

Na koje mesto bi ste prvo otisli da imate para??? Empty
PostSubject: Re: Na koje mesto bi ste prvo otisli da imate para???   Na koje mesto bi ste prvo otisli da imate para??? Icon_minitimeSun Jul 13, 2008 7:00 pm

ua, a ja kad bi se zaglavila u nekom butiku... uf... meni ipak treba malo vise para Very Happy
Back to top Go down
https://brljotinasvastic.forumotion.com
**Little Angel**

**Little Angel**


Number of posts : 84
Age : 29
Koliko volim da posecujem ovaj forum? :
Na koje mesto bi ste prvo otisli da imate para??? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Na koje mesto bi ste prvo otisli da imate para??? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-07-21

Na koje mesto bi ste prvo otisli da imate para??? Empty
PostSubject: Re: Na koje mesto bi ste prvo otisli da imate para???   Na koje mesto bi ste prvo otisli da imate para??? Icon_minitimeWed Jul 23, 2008 7:43 pm

Prvo naravno u New York,L.A.,pa zatim u neku tropsku zemlju......
Back to top Go down
[JelenChika]
Admin
[JelenChika]


Number of posts : 74
Age : 31
Ëîêàöè¼à : Indjija
Koliko volim da posecujem ovaj forum? :
Na koje mesto bi ste prvo otisli da imate para??? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Na koje mesto bi ste prvo otisli da imate para??? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-06-26

Na koje mesto bi ste prvo otisli da imate para??? Empty
PostSubject: Re: Na koje mesto bi ste prvo otisli da imate para???   Na koje mesto bi ste prvo otisli da imate para??? Icon_minitimeWed Jul 23, 2008 9:43 pm

Hm, ja bih volela da obidjem celu Grcku i Meksiko... A volela bi i da odem na Havaje mmmmmmm....... Nikad se ne zna... Sad sam upisala za turistickog tehnicara i ima ceeeeeeeoooooo svet da obidjem!!!!!!!!!!!
sokic
Back to top Go down
https://brljotinasvastic.forumotion.com
Jeca

Jeca


Number of posts : 99
Age : 31
Ëîêàöè¼à : BG-JA
Koliko volim da posecujem ovaj forum? :
Na koje mesto bi ste prvo otisli da imate para??? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Na koje mesto bi ste prvo otisli da imate para??? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-07-14

Na koje mesto bi ste prvo otisli da imate para??? Empty
PostSubject: Re: Na koje mesto bi ste prvo otisli da imate para???   Na koje mesto bi ste prvo otisli da imate para??? Icon_minitimeThu Jul 24, 2008 3:14 pm

**Little Angel** wrote:
Prvo naravno u New York,L.A.,pa zatim u neku tropsku zemlju......
Back to top Go down
**Little Angel**

**Little Angel**


Number of posts : 84
Age : 29
Koliko volim da posecujem ovaj forum? :
Na koje mesto bi ste prvo otisli da imate para??? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Na koje mesto bi ste prvo otisli da imate para??? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-07-21

Na koje mesto bi ste prvo otisli da imate para??? Empty
PostSubject: Re: Na koje mesto bi ste prvo otisli da imate para???   Na koje mesto bi ste prvo otisli da imate para??? Icon_minitimeThu Jul 24, 2008 5:26 pm

[JelenChika] wrote:
Hm, ja bih volela da obidjem celu Grcku i Meksiko... A volela bi i da odem na Havaje mmmmmmm....... Nikad se ne zna... Sad sam upisala za turistickog tehnicara i ima ceeeeeeeoooooo svet da obidjem!!!!!!!!!!!
sokic


Uh pa blago tebi. pivceza zivce
Back to top Go down
[MirjanChika]
Admin
[MirjanChika]


Number of posts : 535
Age : 30
Koliko volim da posecujem ovaj forum? :
Na koje mesto bi ste prvo otisli da imate para??? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Na koje mesto bi ste prvo otisli da imate para??? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-06-25

Na koje mesto bi ste prvo otisli da imate para??? Empty
PostSubject: Re: Na koje mesto bi ste prvo otisli da imate para???   Na koje mesto bi ste prvo otisli da imate para??? Icon_minitimeThu Jul 24, 2008 5:49 pm

povedi i mene sa mnom, severnu grcku sam obisla vec skoro celu, ali se ne bih bunila za mexiko a pogotovo za havaje, okej jelenchikoo?
Back to top Go down
https://brljotinasvastic.forumotion.com
laura93

laura93


Number of posts : 44
Koliko volim da posecujem ovaj forum? :
Na koje mesto bi ste prvo otisli da imate para??? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Na koje mesto bi ste prvo otisli da imate para??? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-07-16

Na koje mesto bi ste prvo otisli da imate para??? Empty
PostSubject: Re: Na koje mesto bi ste prvo otisli da imate para???   Na koje mesto bi ste prvo otisli da imate para??? Icon_minitimeThu Jul 24, 2008 11:38 pm

ja bih obisla ceo svet Very Happy:D:D ( skromno zar ne?)
Back to top Go down
[MirjanChika]
Admin
[MirjanChika]


Number of posts : 535
Age : 30
Koliko volim da posecujem ovaj forum? :
Na koje mesto bi ste prvo otisli da imate para??? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Na koje mesto bi ste prvo otisli da imate para??? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-06-25

Na koje mesto bi ste prvo otisli da imate para??? Empty
PostSubject: Re: Na koje mesto bi ste prvo otisli da imate para???   Na koje mesto bi ste prvo otisli da imate para??? Icon_minitimeThu Jul 24, 2008 11:41 pm

pa dobro, ali eto ja sam rekla svoje mesto iz snova Rio de Zeneiro... to bih volela prvo onako detaljno da vidim, a nemam nista protiv puta oko sveta... Very Happy
Back to top Go down
https://brljotinasvastic.forumotion.com
D@j@

D@j@


Number of posts : 17
Koliko volim da posecujem ovaj forum? :
Na koje mesto bi ste prvo otisli da imate para??? Left_bar_bleue99 / 10099 / 100Na koje mesto bi ste prvo otisli da imate para??? Right_bar_bleue

Registration date : 2008-07-11

Na koje mesto bi ste prvo otisli da imate para??? Empty
PostSubject: Re: Na koje mesto bi ste prvo otisli da imate para???   Na koje mesto bi ste prvo otisli da imate para??? Icon_minitimeSun Jul 27, 2008 7:23 pm

laura93 wrote:
ja bih obisla ceo svet Very Happy:D:D ( skromno zar ne?)
Back to top Go down
Sponsored content





Na koje mesto bi ste prvo otisli da imate para??? Empty
PostSubject: Re: Na koje mesto bi ste prvo otisli da imate para???   Na koje mesto bi ste prvo otisli da imate para??? Icon_minitime

Back to top Go down
 
Na koje mesto bi ste prvo otisli da imate para???
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» imate li vise drugarica ili drugova?

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
bRljOTiNa SvAšTiĆ :: Svakodnevni zivot :: Putovanja-
Jump to: